Prelegenci

 

 

Sebastian Adamus

Instruktor harcerski, właściciel sklepu z grami planszowymi i ich pasjonat. Wychodzi z założenia, że im trudniejsza gra to lepiej. Prywatnie mąż i ojciec trójki małych dziewczynek, które... też już grają w gry planszowe.

 

 

Monika Bernacka

Nauczycielka biologii w Szkole Podstawowej Nr 10 w Bielsku-Białej oraz doradca metodyczny z biologii w RODN "WOM" w Bielku-Białej

 

 

Magdalena Bielenin

konsultant w RODN "WOM" w Bielsku-Białej w zakresie pomocy psychologiczno-pedagogicznej i kształcenia specjalnego , logopeda, oligofrenopedagog, terapeuta wczesnego wspomagania rozwoju oraz pracy z dzieckiem z zaburzeniami w  spektrum autyzmu. 

 

 

Anna Fryś

nauczyciel matematyki i informatyki w Niepublicznej Szkole Podstawowej "Akademia Żaków" w Bielsku-Białej, doradca metodyczny z matematyki i informatyki w RODN "WOM" w Bielsku-Białej, entuzjastka wykorzystywania w edukacji gier oraz klocków LEGO.

 

 

Andrzej Kowalczyk

nauczyciel historii i WOSu w Szkole Podstawowej w Godziszce, doradca metodyczny z historii w RODN "WOM" w Bielsku-Białej, pasjonat i propagator nauczania historii poprzez gry planszowe.

 

 

dr Maryna Kyryliuk

matematyk, fizyk, doktor nauk pedagogicznych, specjalista w RODN "WOM" w Bielsku-Białej

 

 

Maria Łątka

konsultant języka angielskiego w RODN "WOM" w Bielsku-Białej

 

 

Barbara Michałek-Piernik

konsultant w RODN "WOM" w Bielsku-Białej w zakresie chemii oraz edukacji przyrodniczo-technicznej

 

 

Katarzyna Zioła-Zemczak

polonistka, oligofrenopedagog, konsultant ds. języka polskiego i wiedzy o kulturze w RODN "WOM" w Bielsku-Białej 

 

 

Sylwia Marek i Sławomir Winszczyk

Planszówkowi pasjonaci, który uwielbiają odkrywać schowane w grach możliwości rozwoju kompetencji miękkich oraz zarażać ludzi grami i pozytywną energią. Od 10 lat związani z branżą gier planszowych pod wieloma postaciami, które również towarzyszą im w życiu rodzinnym i i działaniach społecznych. 

Fanpage na FB